telefon

Pizzeria Napoli

W maju 2007 roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów gustujących w prawdziwie włoskiej kuchni powstaje pizzeria NAPOLI. Od samego początku postawiliśmy na jakość. Klienci odwiedzający nasz lokal mogą wybrać z naszego menu jedną z szeregu smakowitych pizz, sałatkę lub któryś z pysznych makaronów. Do zaoferowania mamy również smaczne desery, napoje zimne, gorące, całą gamę piw oraz duży wybór win. Nasze potrawy robione są tylko z wysokiej jakości składników przez wykwalifikowany personel, co ma decydujący wpływ na jakość i smak naszych dań.

Stale podnosimy i tak wysoko postawioną poprzeczkę poprzez udział naszych pracowników w różnego rodzaju szkoleniach. Nasza załoga pracuje w tym samym składzie od kilku lat co również znacząco podnosi standard naszych usług. W pizzerii

NAPOLI przy dobrej muzyce i świecach można skosztować prawdziwie włoskich dań bez konieczności wyjeżdżania do Włoch, czy napić się dobrego wina. W trosce o podniebienia naszych klientów została rozbudowana i zmodernizowana kuchnia, co pozwoli nam na znaczne rozszerzenie menu. Już niebawem na początku grudnia do dyspozycji klientów zostanie oddana nowa przytulnie urządzona sala.

My nie piszemy sami sobie pochwał typu najlepsza pizzeria w Łukowie, naszą kuchnię oceniają i doceniają klienci. Również klienci zagraniczni poczują się u nas jak w domu, gdyż nasz personel mówi po angielsku, niemiecku i rosyjsku.
Zapraszamy wszystkich do naszej pizzerii NAPOLI

www.napoli-lukow.pl | 2017